MENU
klinika

Befason këngëtarja

Mariza Ikonomi, “Kleopatra” shqiptare

05.12.2018 - 14:25

E veshur me stoli të shumta, si Kleopatra, këngëtarja Mariza Ikonomi i ka befasuar fansat e saj së fundmi në “Instagram” me fotot e publikuara.

“Shfaqja le të vazhdojë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografive, ndërsa ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ikonomi ka marrë pjesë në një shfaqje të realizuar në Barbados, ku ka interpretuar për publikun atje.

Mariza është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria dhe puna e saj, e cila së fundmi e ka çuar në Barbados.