MENU
klinika

Trejsi Sejdini

Mediat spanjolle: Miss-i shqiptar, e dashura e një mafiozi

05.12.2018 - 16:23

Shqipëria do të përfaqësohet në “Miss Universe”, që do të mbahet në Bankok, me bukuroshen nga Elbasani, Trejsi Sejdini, e cila pak kohë më parë fitoi kurorën e “Miss Universe Albania 2018”.

Por vajza shqiptare ka përfunduar në kritika nga mediat në Spanjë, të cilat shkruajnë se Trejsi është një balerinë ekzotike, ndërsa shkojnë edhe më tej, duke thënë se është e dashura e një mafiozi shqiptar.

Për më tepër, mediet spanjolle kanë nxjerrë në pah skandalet e shkaktuara nga Trejsi Sejdini në klube të ndryshme të Tiranës.

Por byukuroshja, e cila është vetëm 18 vjeç, është treguar tejet e matur dhe e kujdesshme kohët e fundit, duke qëndruar larg skandaleve të tillë, por duket se kjo nuk ka mjaftuar.

18-vjeçarja Trejsi Sejdini është përballur në media me një sërë kritikash për shkak të punës së saj si balerinë ekzotike që kërcen komplet e zhveshur. Gjithashtu, në rrjet flitet se ajo është e dashura e një mafiozi shqiptar”- shkruan një media spanjolle “E”.

Krijoi një lidhje dashurie me Heidin në Big Brother Itali

“Sonte do të bëhet nami”, Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Shqipëri

Ja bashkëpunimet me yjet e muzikës

Mozzik publikon albumin e tij

Sherri mes shokëve që nisi në lojë dhe vijoi jashtë BBV!

Meriton Mjekiqi prish miqësinë me Romeo e Donald Veshajn!