MENU
klinika

Nga Bruce Willis te...

Demi Moore në lidhje me stilisten serbe!

03.12.2018 - 22:19

Prej kohësh mediat rozë kanë shkruar se aktorja e njohur Demi Moore ka nisur një lidhje me një femër pas historive të saj të dashurisë me yje të Hollivudit, nga Emilio Estevez, Ashton Kutcher e Bruce Willis, ku me aktorin e fundit ka edhe 3 fëmijë.

Ndërkohë, tashmë është bërë e ditur edhe partnerja e saj, me të cilën është fotografuar në rrugë. Bëhet fjalë për stilisten serbe Masha Mandzuka.

Të dyja dukeshin të lumtura dhe kishin dalë për të blerë rroba për vogëlushen 2-vjeçare Rumi, e cila është vajza e Mashës.

Sipas raportimeve të fundit, ato janë njohur në vitin 2014, ndërsa historia e dashurisë ka nisur rreth 2 vite më parë.

Nga aktore e njohur në Shqipëri, në parukiere në SHBA

Si ka ndryshuar jeta e Pranvera Lumanit (Veizit)

“U arrestova pasi u përplasa me priftin”

Roberti flet për eksperiencen e tij në Greqi

Heidi Baçi “thyen” Romeo Veshajn, fansat rikthehen tek Egla Ceno!

Pak ditë larg finales, çfarë ndodhi në “Instagram”-in e banorëve të BBV