MENU
klinika
“Paratë nuk janë gjithçka”

Aktori dhuron 619 mln euro për bamirësi!

“Gjithçka është e lejuar”

Femrat “pushtojnë” hotelin e Messit për 4 ditë

Për 4 ditë, në hotelin në pronësi të yllit argjentinas, Lionel Messi, në Ibiza do...

“Kurgjo nuk kallxojna”

Dafina publikon hitin e ri, menjëherë rekord

Pritja e fansave të saj ka marrë fund dhe Dafina Zeqiri ka publikuar hitin e...

Reagimi i Harry-t...

Gazetari bën “xheloz” Princin, lule për Meghan

Princi Harry ishte së bashku me bashkëshorten e tij Meghan në një kopsht zoologjik në...

Mësoni arsyen

Statuja e Nicki Minaj kërkon siguri shtesë

Muzeu i Madame Tussauds në Las Vegas është detyruar që të shtojë sigurinë për statujën...

Tirana e fundit

Qyteti me numrin më të lartë të martesave

Për arsye nga më të ndryshmet, por më kryesoret duket se janë ato sociale, numri...

Merr fund lidhja

“Amerika” ndan Dj Sardin nga e dashura

Ata nuk e bënë kurrë publike lidhjen e tyre, por miqtë e tyre nuk e...

Është 49 vjeç!

Sekreti i muskujve të Jennifer Lopez

Ajo festoi 49 vjetorin e lindjes gjatë verës, por nëse do t’i hidhni një sy...

VIDEO

I zuri parkingun, burri tregohet i pamëshirshëm ndaj vajzës

Një vend parkimi i ka kushtuar shtrenjtë dy femrave në Teksas, të cilat janë dhunuar...

I priste helikopteri

Gazetarët hutojnë Trump-in, Melania në shi

Donald Trump është treguar i pakujdesshëm për bashkëshorten e tij, teksa ishin duke dalë nga...

Ngacmimet seksuale

Kidman: Isha me një mashkull të fuqishëm, më ka mbrojtur

Teksa Hollywood-i është pushtuar nga akuzat për abuzime seksuale, për këtë çështje nuk ka hezituar...

Tmerret e Ariana Grande

Nga tragjedia e Manchester, vdekja e Miller, te ndarja nga Pete

Këngëtares me famë botërore, Ariana Grande, i është dashur të përballet me ngjarje jashtëzakonisht të...