MENU
klinika
Nuk shiten prej viteve ‘90

Në Britani, 7 mijë familje përdorin televizorë bardhë e zi!

Sinead O’Connor

Shokon këngëtarja: Njerëzit e bardhë ta shpifin!

Këngëtarja irlandeze godet sërish. Sinead O’Connor ka shokuar me postimin e fundit në Twitter. Ajo...

Bashkëshortja e Veliajt

Ajola kujton momentet e ëmbla të shtatzënisë

Data 6 tetor ishte dita më e lumtur në jetën e tyre për bashkëshortët, Ajola...

Në pritje të fëmijës

Almeda dhe Tolgahan blejnë vilën në Stamboll

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi kanë një “fole të re” për familjen që po e...

Bashkë me Majkon e Cekën

“Si të lashë e më s’të pashë”, Meta ia merr këngës në Itali

Gjatë vizitës së tij në Itali, Presidenti Ilir Meta u takua u takuan me studentë,...

“Miss Grand International”

Miss-i që humbi ndjenjat, modelja shqiptarja: Ishte e sajuar

Pak ditë më parë, bukuroshja nga Paraguai Clara Sows rrëmbeu kurorën e vajzës më të...

“I'll Give You My Heart”

Puthje e përqafime, Arilena publikon këngën e re

Këngëtarja e talentuar dhe tepër e suksesshme shqiptare, Arilena Ara ka publikuar së fundmi projektin...

“Toka e zjarrit”

Zjarri që nuk shuhet prej 4000 vjetësh

Zjarret e përjetshme në Azerbajxhan kanë mahnitur dhe frikësuar udhëtarët për mijëra vjet me radhë....

“Votoni!”

Bebe Rexha, thirrje si një lidere amerikane

Ndërsa amerikanët i drejtohen ditën e sotme kutive të votimit, mbar bota fokusohet në Shtetet...

“Betejë” për fëmijët

Jolie e Pitt, nga dashuria në “luftë”!

Edhe pse janë ndarë prej kohësh, mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt “lufta” nuk ka...

“Dream Angels”

Veshja 1 milion dollarë, ja kush do e mbajë veshur

Do të jetë modelja Elsa Hosk ajo që do të mbajë veshur këtë vit recipetat...

Ka dhe një lajm

Rozana Radi: Jetoj me mungesën e madhe të prindërve

Tashmë është kthyer në trend që personazhe të njohur të ekranit dhe jo vetëm të...