MENU
klinika
I kërkoi një puthje

Ai është Princi… refuzon dhe Emma Thompson

Kënga më e re

Miriam Cani publikon “Në Parajsë”

Pritja ka marrë fund dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka...

Rrëfehet Lady Gaga

“E varur nga puna, nuk thosha kurrë ‘jo!’”

Lady Gaga ka marrë së fundmi një tjetër çmim për pjesëmarrjen në filmin “A Star...

Aborti 20 vjet më parë

Michelle Obama rrëfen eksperiencat e hidhura

Michelle Obama ka rrëfyer se ajo është ndjerë “e humbur dhe vetëm” pas një aborti...

Edhe Kim Kardashian

Kalifornia në flakë, këngëtarja shqiptare braktis shtëpinë

Zona e Calabasas në Kaliforni është përfshirë nga flakët e mëdha, të cilat rrezikojnë edhe...

Ishte “zhdukur”!

Mariza rrëfen eksperiencën e jashtëzakonshme

Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Mariza Ikonomi kishte munguar jo vetëm në ekranet e televizioneve shqiptare,...

“Victoria’s Secret”

Rita “lë në hije edhe engjëjt”!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, edhe pse ka qenë e rrethuar nga modelet më...

“Po plaket!”

Monica ka ditëlindjen, Cana befason me mesazhin

Që prej tërheqjes nga futbolli aktiv, kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana...

Can Yaman

“Çmendi” femrat turke, zbulohet e dashura e aktorit shqiptar

Pak ditë më parë, Can Yaman, aktori me origjinë shqiptare, i cili karrierën e tij...

Oligarku fiton betejën

“Luftë” me gruan për jahtin 350 mln pund

Një oligark rus ka fituar betejën me bashkëshorten e tij për një superjaht me vlerë...

Alice Dawson

“Po rinohem dhe nuk e di arsyen”

Një 31-vjeçare në Britaninë e Madhe ka befasuar me një intervistë të dhënë së fundmi...

Befason shqiptarja

Bebe Rexha: Nuk më duhen meshkujt

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga më të suksesshmet në botën e...