MENU
klinika

Stil dhe elegancë

Brenda shtëpisë së familjes Beckham

29.01.2019 - 10:37

Ata njihen në të gjithë botën për stilin e tyre, sigurisht edhe shtëpia e çiftit David e Victoria Beckham është e mrekullueshme dhe e veçantë.

“Daily Mail” ka publikuar së fundmi një fotogaleri të shtëpisë me vlerë 31.5 milionë paund në Londër. Shtëpia bie në sy për detajet e veçanta të mobilimit dhe hapësirën gjigante që zë çdo ambient i saj.

Përpos ambientit të brendshëm rezidenca posedon edhe një kopsht të madh, të mbushur vetëm me lule dhe pemë.

Dekor elegant, piktura njëngjyrëshe dhe një kuzhinë për t’u pasur zili… Rezidenca është blerë nga çifti në shtator 2013 në perëndim të Londrës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çifti më i famshëm në botë

Pushimet e familjes Beckham


“Kanë qenë ditët më të tmerrshme të jetës sime”

Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën: Kur isha në koma…

Duket më e re dhe më e bukur se kurrë!

Cili është sekreti i pamjes rinore të Demi Moore?

Kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princi Louis bëhet përsëri viral

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund