MENU
klinika
“Pjesë e kulturës sonë!”

J.Lo zbulon sekretin e formave të saj

Shifra interesante

Ja me sa para bëheni pjesë e 1% të të pasurve në botë…

Mendoni se jeni pjesë e elitës së 1 përqindëshit të njerëzve më të pasur në...

“Bodybuilder” me famë botërore

Vdes në rrethana misterioze Mandy Blank

Një “bodybuilder” me famë botërore, Mandy Blank, është konfirmuar e vdekur në moshën 42-vjeçare. Lajmi...

Eventi i “Victoria Secret”

Rita Ora do ngjitet mes “engjëjve”!

Në pritje të albumit të saj të ri “Phoenix”, për të cilin ka bërë të...

Ish-ylli i Manchester United

Propozimi i ëndrrave përballë edhe 3 fëmijëve

Pas një lidhje gati dy vjeçare, Kate Wright ka marrë një propozim që kurrsesi nuk...

RIP Fero

Reperi shqiptar përfundon në arkivol!

Një festë që ka “pushtuar” botën dhe kurrsesi nuk mund të mbesë pa u festuar...

Nga Manchester te Miller

Tmerret e Grande, vuan nga problemet mendore

Këngëtarja e famshme Ariana Grande po kalon periudhën më të vështirë të jetës së saj....

Flet Kejsi

A është ndarë Stresi nga e fejuara?!

Fansat e reperit Stresi u befasuan rreth dy javë më parë kur u publikua lajmi...

Ndodhi në Itali

Shpërfytyroi modelen, burg për kirurgun

“Pas këtij operacioni “unë u shpërfytyrova” dhe madje edhe sot unë “në fytyrën time kam...

Na paska gënjyer...

Këngëtarja i zbulon “sekretin” Luanës!

Prej vitesh jemi mësuar që moderatoren Luana Vjollca ta shohim bjonde, por në të shtunën...

VIDEO

Gol dhe propozim për martesë!

Një futbollist venzuelian u entuziazmua aq shumë nga shënoi i golit sa që kaloi në...

“Sa bukur Mario!”

Bebe Rexha, shndërrim total për “Halloween”

Kohë më parë, ai bëri të fliste shqip Kim Kardashian. Shumë personave ju kujtohet edhe...