MENU
klinika
Publikohet bashkëpunimi

Dua Lipa “shpërthen” me “BLACKPINK”

Kërceu nudo në “Shtëpinë e Bardhë”

Modelja si Melania Trump: Po kërcënohem me vdekje!

Reperi T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr bëri bujë me...

Foto 12 orë para lindjes

Ajola shkruan për djalin: Kurajoz si babi Eri!

Pak ditë më parë, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u bë baba për...

Karriera vazhdon

Policia e kërkon, Elvana publikon videoklipin e ri!

Ndërsa policia ka marrë masa për shoqërimin e detyrueshëm të këngëtares Elvana Gjata për të...

Jo vetëm “Rambo 5”

Stallone protagonist dhe në dy filma të rinj

Teksa kanë nisur xhirimet e “Rambo 5”, Sylvester Stallone ka dhanë lajmin e madh se...

Këngëtari rrëfen tmerrin e luftës

“Serbët në vunë në radhë për të na vrarë!”

Masakrat e serbëve ndaj kosovarëve nuk mund të harrohen kurrë. Madje kanë qenë të shumtë...

Publikohet lista

Kush do e përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision?

Edhe pse Festivali i 57-të i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të zhvillohet në...

Prindër të 4 fëmijëve

Çifti Beckham në krizë, e pranon edhe David!

“Gjërat bëhen pak më të komplikuara kur dy persona janë së bashku për kaq shumë...

“Çmendi” femrat!

Shqiptari, mashkulli më i preferuar në Turqi

Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se aktori i njohur turk Can...

Përgënjeshtron lajmin

Buble “ndryshon mendje”: Vazhdoj deri në lajmin e vdekjes time

Bota e muzikës u shokuar kur rreth një javë më parë, pas raportimeve se Michael...

Alfio e Fatma

Askush se dinte, por kanë dy vite lidhje!

Thuajse një javë më parë, një foto e publikuar nga Alfio Rrotani në llogarinë e...

Dalin detaje

Çfarë i gjeti policia Stresit në dhomën e hotelit?

Mbrëmjen e së mërkurës u bë publik lajmi se reperi i njohur shqiptar Stresi, emri...