MENU
klinika
Vjen konfirmimi

Almeda do bëhet nënë: Zoti do të na bekojë

Pasuri 12 mld euro

El Chapo në burg, bashkëshortja jeton mes luksit

Bosi i madh i drogës El Chapo është duke vuajtur dënimin në Shtetet e Bashkuara...

Para sfidës me Manchester

Ora 2 mln euro e Ronaldos, me 424 diamante

Fitimet e tij janë të jashtëzakonshme, jo vetëm nga kontrata me Juventusin si futbollist, por...

Udhëtojnë botën

Vetëm 23 mijë paund për shtëpinë e ëndrrave!

Një çift i ri e ktheu një kamion të vjetër në shtëpinë e ëndrrave të...

Si Marilyn Monroe

Sikletet me fustanin s’kanë fund për Dukeshën Kate

Një revistë gjermane ishte e parë që mori guximin të postonte foto të Dukeshës Kate...

Supermodelja

Gigi Hadid, një mrekulli në Rio de Janeiro

Jemi në muajin tetor, por në plazhet e mrekullueshme të Rio de Janeiros në Brazil...

Për plagjiaturë

Gjobë 44 milionë dollarë! Goditje e rëndë për këngëtarin

Karriera muzikore e Usher pësoi një goditje të madhe. Këngëtari së fundi ishte akuzuar për...

Koncerti në Teksas

Britney 36-vjeçe, por guxon sërish

Britney Spears njihet për performancat e saj në skenë, ku gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen...

3 vite burg

Minorenet rrezikojnë burgun, përshëndetën si Hitleri

Një ekskursion me shkollën mund t’i kushtojë rëndë 3 vajzave minorene, të cilat vizituan kampin...

Rokadë shqiptaresh

Dua Lipa zëvendëson Ritën, inspirohet nga Obama!

Dua Lipa dhe Rita Ora janë “përplasur” sërish mes tyre, ku këtë herë fitimtare ka...

I ka gjetur edhe emrin...

Rezarta Shkurta, nënë për herë të dytë?

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka bërë një postim mjaft interesant së fundmi në “Instagram”, ku dëgjohet...

Shtohet siguria

Hajdutë të maskuar në familjen Beckham

Hajdutë të maskuar janë përpjekur që të futen në shtëpinë e familjes Beckham në Costwolds....