MENU
klinika
Flet Daniel Radcliffe

“Fëmijët s’e besojnë që jam Harry Potter”

S’e fsheh më

Aktori zbulon lidhjen dhe emrin e vajzës

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, ishte një nga të ftuarit në emisionin e Luanës. Ai...

Çfarë ka bërë këtë herë?

Presidentja kroate rrëmben sërish vëmendjen

Pasi Kroacia arriti finalen e Botërorit të Rusisë në verën e këtij viti, Presidentja e...

Shndërrimi total

E njihni? Shqiptare me famë botërore…

Përgatitjet për festën e Halloween kanë filluar dhe shumë personazhe të njohura kanë përzgjedhur tashmë...

Flet Sali Lushaj

Kush ishte vajza në hotel me Stresin?

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi i arrestimit të reperit të njohur Stresi, emri...

E quajti mashtrues

Iraniani “nxjerr zbuluar” Fjolla Morinën

Ish i dashuri i këngëtares shqiptare Morena Tarakut, iraniani Sasha Sobhanit, po bën “lëmsh” këngëtaret...

Nora dhe Tuna

“Konflikti i kunatave”, flet për herë të parë Patrisi

Lajme të shumta janë bërë në mediat rozë për marrëdhënien e kunatave Nora dhe Tuna,...

Rita, Dua, Bebe dhe...

Një tjetër shqiptare në tregun ndërkombëtar të muzikës!

Pavarësisht sa skeptikë mund të kenë qenë dëgjuesit në fillimet e karrierës së Rita Orës,...

Panik në ceremoni

Fiton kurorën dhe humbet ndjenjat

Clara Sosas, nga Paraguaji triumfoi një ditë më parë në eventin e bukurisë Miss Grand...

“Do kthehem shpejt”

Reperi shqiptar përfundon në spital

Një nga reperët më të njohur në Shqipëri, Cozman, i cili së fundmi duket se...

Ende në formë

“Pantera e zezë” në palestër!

Naomi Campbell është një nga legjendat e modës, por edhe pse tashmë në moshën 48-vjeçare,...

“Mezi po pres”

I “çmenduri” Vieri do bëhet baba

Edhe pse prej vitesh është tërhequr nga futbolli aktiv dhe tashmë Christian Vieri është në...