MENU
klinika
Padi ndaj doktorit

Ylli i muzikës u “vra” nga mjeku?!

Arsyeja

Arrestohet aktori me famë botërore

Aktori amerikan Alec Baldwin është arrestuar në Nju Jork, nën akuzën se ka rrahur me...

Kompetencë e Presidentit

Këngëtarja, kërkesë speciale për kryeministrin Rama!

Jo vetëm futbollistët me origjinë nga Kosova apo nga Maqedonia, por edhe disa këngëtarë apo...

S’kanë fund telashet

Weinstein akuzohet dhe nga modelja e famshme

Vazhdon akoma të jetë e nxehtë çështja e Harvey Weinstein. Së fundmi producenti famëkeq është...

E publikon babai

Aksidentohet me makinë Dua Lipa

Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është përfshirë në një aksident së...

Baba për herë të dytë

Ylli i Man. City, emër special për djalin

Prej kohësh, belgu Kevin de Bruyne po qëndron jashtë fushës së blertë për shkak të...

I shpërndan falas

Eminem blen të gjitha biletat për filmin e tij!

Ai njihet për hitet e tij të mëdha dhe videoklipet e shumta, por tashmë ka...

“Pjesë e kulturës sonë!”

J.Lo zbulon sekretin e formave të saj

Jennifer Lopez tashmë është në moshën 49-vjeçare, por ajo befason sërish me ruajtjen e linjave...

Shifra interesante

Ja me sa para bëheni pjesë e 1% të të pasurve në botë…

Mendoni se jeni pjesë e elitës së 1 përqindëshit të njerëzve më të pasur në...

“Bodybuilder” me famë botërore

Vdes në rrethana misterioze Mandy Blank

Një “bodybuilder” me famë botërore, Mandy Blank, është konfirmuar e vdekur në moshën 42-vjeçare. Lajmi...

Eventi i “Victoria Secret”

Rita Ora do ngjitet mes “engjëjve”!

Në pritje të albumit të saj të ri “Phoenix”, për të cilin ka bërë të...

Ish-ylli i Manchester United

Propozimi i ëndrrave përballë edhe 3 fëmijëve

Pas një lidhje gati dy vjeçare, Kate Wright ka marrë një propozim që kurrsesi nuk...