MENU
klinika

Lista

Filmat ku protagonistët u dashuruan vërtet

30.11.2018 - 20:47

Na ka ndodhur shpesh që me romancat e filmave të dashurohemi aq shumë, aq sa personazhet e filmit ti shohim si dy partnerë të vërtetë. Ka raste kur intuita juaj të mos ketë gabuar. Disa aktorë janë dashuruar gjatë xhirimeve të filmave duke i dhënë më shumë pasion interpretimeve të tyre. Dashuria mund të vij edhe kur nuk e mendon, rastet e mëposhtme janë prova e vërtetë:

The Rum Diary – Filmi bëri që shume vajza të dashurohen me Johnny Deep. Kjo edhe për shkak të karakterit të tij në film, teksa vet aktori bie në dashuri me aktoren Amber Heard. Eh si është jeta, të tjere duam, me të tjerë përfundojmë.

Cruel Intentions – Ju ka bërë për vete kimia në film e Reese Witherspoon dhe Ryan Phillipp? Tani e dini përse.

Mr. and Mrs. Smith – 12 vjet sëbashku. Gjithçka e nisur në setin e filmit të suksesshëm. Nëse ende ju merr malli për dashurinë e tyre, rishikoni filmin.


Gigli – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisën romancen e tyre gjatë xhirimit të filmit “Gigli”. Filmi bekoi lidhjen, që për disa kohe, ishte me e komentuara e botes së showbizz dhe kinematografisë.

Days of Thunder – Nisja e nje romance të vërtetë, e historisë së dashurisë mes Nicole Kidman dhe Tom Cruise.


Gjatë xhirimeve aktorët përjetuan dashurinë e cila marrosi të gjithe pas dyshes Kidman-Cruise

Nga aktore e njohur në Shqipëri, në parukiere në SHBA

Si ka ndryshuar jeta e Pranvera Lumanit (Veizit)

“U arrestova pasi u përplasa me priftin”

Roberti flet për eksperiencen e tij në Greqi

Heidi Baçi “thyen” Romeo Veshajn, fansat rikthehen tek Egla Ceno!

Pak ditë larg finales, çfarë ndodhi në “Instagram”-in e banorëve të BBV