MENU
klinika
Atraksione turistike

7 vendet më të pazakonta turistike në botë

Luajti poker

Edhe DiCaprio në borxh nga bixhozi!

Pasuria e tij është disa milionë dollarë, por sërish del dikush dhe e akuzon yllin...

Rrezikon 40 vite burg!

Nga talent në muzikë, në pranga për heroinë

Antonella Barba, tashmë në moshën 31 vjeçare, ishte një prej konkurrenteve të “American Idol”, ku...

Dy emra favoritë

Meghan shtatzënë, nisin bastet për emrin e fëmijës

Tashmë nuk ka më dyshime, Meghan Markle pret një fëmijë dhe duhet të bëhet nënë...

A do realizohet?

Shakira në Mitrovicë, ura do mbajë emrin e saj?!

Ministri kosovar, Behgjet Pacolli, ka bërë të ditur se do të ketë një ceremoni madhështorë...

E prisnit?!

Zbulohen detaje nga fejesa e Arminës dhe Shkëlzenit

Ndoshta të gjithë ishin në pritje të dasmës së tyre, por megjithatë Armina Mevlani dhe...

Nuk u kursyen aspak

U vesh si murgeshë, moderatorja “masakrohet” nga komentuesit

Moderatorja Roza Lati është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh befason me fotot e...

Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare: Era e djathit më lidhi me miliarderin nga Irani

E ftuar në “Xing me Ermalin”, modelja shqiptare, Emina Cunmulaj, që e ka zhvillon karrierën...

Zbulon ëndrrën

Genta Ismajli: Kam bërë diferencën në skenë

E ftuar në emisionin “Prive”, këngëtarja Genta Ismajli ka rrëfyer gjëra të pathëna më parë....

Takimi me Trump

Kanye West zbulon password-in qesharak të telefonit

Gjatë takimit me Donald Trump, veç të tjerash, Kanye West ka zbuluar më shumë se...

Herët në mëngjes

Një zgjim plot energji/ Zbuloni mënyrat

A keni menduar ndonjëherë se me sa dëshirë e vendosim alarmin e zgjimit në orën...

Albumi i fundit

Humbja e madhe e muzikës, tërhiqet Michael Buble

Në një intervistë të fundit këngëtari i madh kanadez me famë botërore, Michael Buble ka...