MENU
klinika
Sipas saj…

Alketa Vejsiu: Kjo femër është më e bukura e globit

Konfirmohet data

“Creed II” bën bashkë Rocky Balboa dhe Ivan Drago

“Creed II” bën bashkë Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren. Së fundmi është publikuar një pjesë...

“Edhe pak...”

Çfarë po “kurdis” Miriam Cani?!

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar dhe sa herë...

Meghan Markle

Mesazhi i Dukeshës për të rinjtë…

Shumë të rinj po ka krijuar varësi ndaj rrjeteve sociale në ditët e sotme, duke...

Dua dhe Bebe

Shkëlqejnë në MTV e ja marrin valles shqiptare

Këngëtarja latine Camilla Cabello mori më shumë çmime në “MTV Europe Music Awards”, versioni europian...

Zbulohet identiteti

Del nga rehabilitimi, Lovato nën shoqërinë e një djali

Këngëtarja e famshme, Demi Lovato nuk po kalon një periudhë të mirë në jetën e...

Europe Music Awards

Camilla “pushton” MTV, edhe Dua Lipa rrëmben një çmim

Ishte Camilla Cabello këngëtarja që rrëmbeu 4 statuja nga 7 nominime në “MTV Europe Music...

Befasia!

Stresi del nga burgu?! Video “live” nga Tirana

Reperi shqiptar, Stresi, prej 17 tetorit ndodhet në burg, por një video “live” në llogarinë...

Deklarata

‘E ke burrin çifut’/ Emina jep përgjigjen epike

Në foton e fundit në Instagram, modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, ka postuar një...

“Është edhe kavalier...”

Çiljeta flet për djalin: Nuk më pyet për asgjë

E ftuar një natë më parë në “Xing me Ermalin”, Çiljeta, mes të tjerash ka...

Lot në "Xing"...

“Femrat në Shqipëri shihen si objekt seksi!”

Nas Daily (Nuseir Yassin) është një arab-izraelit i cili ka si synim të eksplorojë të...

“Kërkoj ndjesë”

Ishte “zhdukur”! Anjeza zbulon arsyen…

Anjeza Shahini është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare kur përfaqësoi vendin tonë në...