MENU
klinika
Ish-i i Balotellit

Ronaldo “ndan” Raffaella Fico-n nga djali i Moggi-t?!

E pakujdesshme

Etiketa e fustanit “tradhton” Meghan Markle

Që prej martesës me Princin Harry, Meghan Markle është kthyer në epiqendrën e mediave rozë...

Në futbollin amerikan

Gazetares i ndodh e papritura në transmetim “live”

Gjatë transmetimit “live” mund të ndodh gjithçka dhe aq më tepër gjatë eventeve sportive, ku...

Rikthimi i bujshëm

Balada e Sabri Fejzullahut që i “sfidon” të gjithë

Autori i shumë hiteve shqiptare Sabri Fejzullahu kishte munguar për shumë kohë me projekte të...

Më joshëse se kurrë

“Engjëlli” mbetet në Rio!

Engjëlli i ‘Victoria’s Secret’, super modelja Gigi Hadid ka zbukuruar akoma më shumë Brazilin. E...

Fjalë zemre nga këngëtarja

Rezarta Shkurta, 3 gëzime në një festë

Mbrëmjen e djeshme, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha festuan me njerëzit më të dashur ditëlindjen...

Legjenda e muzikës italiane

Befason Dua Lipa, sjell baladën me Andrea Bocelli-n

Pritja përfundoi! Publikohet një pjesë e bashkëpunimit mes legjendës së muzikës italiane Andrea Boceli me...

Poston në “Facebook”!

Nga burgu, Stresi: Shihemi së shpejti!

Pak ditë më parë, reperi i njohur shqiptar, Stresi, emri i vërtetë i të cilit...

“Me dashuri nga Taylor”

Në koma prej 3 vitesh, Swift i dhuron 15 mijë dollarë

Nëna e një prej miliona fanseve të Taylor Swift është në koma dhe këngëtarja ka...

Krenare!

Këngëtarja me famë botërore, vath me shqiponjën dykrenare

Bebe Rexha e ka shprehur shpesh me krenari origjinën e saj shqiptare dhe këtë e...

Pas dasmës...

Elita nuk fshihet më, fotoja vërteton gjithçka

Menjëherë pas lajmeve që vërshuan për dasmën madhështore të Elita Rudit dhe reperit Gjiko, lajmi...

“Odisea”?

Anija 2400 vjeçare gjendet e paprekur 1.5 km nën ujë

Shkencëtarë britanikë kanë bërë një zbulim të rrallë 1.5 kilometra nën ujë në Detin e...