MENU
klinika
Ish-ylli i Manchester United

Propozimi i ëndrrave përballë edhe 3 fëmijëve

RIP Fero

Reperi shqiptar përfundon në arkivol!

Një festë që ka “pushtuar” botën dhe kurrsesi nuk mund të mbesë pa u festuar...

Nga Manchester te Miller

Tmerret e Grande, vuan nga problemet mendore

Këngëtarja e famshme Ariana Grande po kalon periudhën më të vështirë të jetës së saj....

Flet Kejsi

A është ndarë Stresi nga e fejuara?!

Fansat e reperit Stresi u befasuan rreth dy javë më parë kur u publikua lajmi...

Ndodhi në Itali

Shpërfytyroi modelen, burg për kirurgun

“Pas këtij operacioni “unë u shpërfytyrova” dhe madje edhe sot unë “në fytyrën time kam...

Na paska gënjyer...

Këngëtarja i zbulon “sekretin” Luanës!

Prej vitesh jemi mësuar që moderatoren Luana Vjollca ta shohim bjonde, por në të shtunën...

VIDEO

Gol dhe propozim për martesë!

Një futbollist venzuelian u entuziazmua aq shumë nga shënoi i golit sa që kaloi në...

“Sa bukur Mario!”

Bebe Rexha, shndërrim total për “Halloween”

Kohë më parë, ai bëri të fliste shqip Kim Kardashian. Shumë personave ju kujtohet edhe...

Gjithë familja me maska

Halloween, cili futbollist ka maskën e IT?

Për ta festuar Halloween, shumë personazhe të famshëm mendojnë surpriza nga më të habitshmet. Kësaj...

“Sytë e mi u hapën!”

Kanye West i “kthen shpinën” Donald Trump!

Kanye West ka ndryshuar totalisht qëndrim ndaj Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald...

S’mjafton dëshmia

Stallone i shpëton akuzave për përdhunim

As ndaj Sylvester Stallone nuk munguan kohët e fundit akuzat për përdhunim. Një grua e...

Në Zambia

Zbulohet smeraldi 2 mln paund, 5,655 karatë

Një smerald i rrallë me vlerë rreth 2 milionë paund është zbuluar së fundmi nga...