MENU
klinika
“I'll Give You My Heart”

Puthje e përqafime, Arilena publikon këngën e re

“Toka e zjarrit”

Zjarri që nuk shuhet prej 4000 vjetësh

Zjarret e përjetshme në Azerbajxhan kanë mahnitur dhe frikësuar udhëtarët për mijëra vjet me radhë....

“Votoni!”

Bebe Rexha, thirrje si një lidere amerikane

Ndërsa amerikanët i drejtohen ditën e sotme kutive të votimit, mbar bota fokusohet në Shtetet...

“Betejë” për fëmijët

Jolie e Pitt, nga dashuria në “luftë”!

Edhe pse janë ndarë prej kohësh, mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt “lufta” nuk ka...

“Dream Angels”

Veshja 1 milion dollarë, ja kush do e mbajë veshur

Do të jetë modelja Elsa Hosk ajo që do të mbajë veshur këtë vit recipetat...

Ka dhe një lajm

Rozana Radi: Jetoj me mungesën e madhe të prindërve

Tashmë është kthyer në trend që personazhe të njohur të ekranit dhe jo vetëm të...

Ministri italian

E dashura Salvinit njofton ndarjen me foto nga shtrati

“Me një respekt të madh dhe dashuri të vërtetë që ka ekzistuar. Faleminderit Matteo”. Me...

Aktori britanik

“People” zgjedh mashkullin më seksi në planet

Prej vitesh, revista prestigjioze “People” zgjedh mashkullin më seksi në planet dhe për këtë vit...

Sipas saj…

Alketa Vejsiu: Kjo femër është më e bukura e globit

Pak kohë më parë, ajo u vlerësua nga një grup shkencëtarësh si femra me tiparet...

Konfirmohet data

“Creed II” bën bashkë Rocky Balboa dhe Ivan Drago

“Creed II” bën bashkë Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren. Së fundmi është publikuar një pjesë...

“Edhe pak...”

Çfarë po “kurdis” Miriam Cani?!

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar dhe sa herë...

Meghan Markle

Mesazhi i Dukeshës për të rinjtë…

Shumë të rinj po ka krijuar varësi ndaj rrjeteve sociale në ditët e sotme, duke...