MENU
klinika

E nisin nga e para...!

Aktori i propozon për martesë ish-bashkëshortes

26.12.2018 - 15:05

Tre vite më parë i dhanë fund martesës së tyre, por tashmë kanë kuptuar që kanë bërë gabimin më të madh në jetë. E kemi fjalën për aktorin 49-vjeçar, Terrence Howard dhe aktoren Mira Pak.

TMZ raporton se 49-vjeçare kërkon ta nisë sërish nga fillimi dhe i ka propozuar për martesë ish bashkëshortes së tij.

TMZ raporton se i njëjti i propozoi fejesë bashkëshortes së tij me një unazë në vlerë miliona dollarë.

“Më janë dashur 45 vjet që të të të gjeja dhe tani që jam në të 50-tat, dua ta kaloj jetën time krah teje”, është shprehur Terrence gjatë propozimit, ndërsa i dhuroi edhe një unazë tejet të shtrenjtë ish-bashkëshortes së tij.

Ata u martuan në vitin 2013, ndërsa dy vite më vonë u ndanë. Insistuese për divorcin e tyre të parë ishte vet Mira, e cila kishte kërkuar në atë kohe të ndahej nga ish-bashkëshorti, ndonëse ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

“Kanë qenë ditët më të tmerrshme të jetës sime”

Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën: Kur isha në koma…

Duket më e re dhe më e bukur se kurrë!

Cili është sekreti i pamjes rinore të Demi Moore?

Kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princi Louis bëhet përsëri viral

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund