MENU

Detajet

Jonida Maliqi: Kam vendosur t’ju them sa vjeçe jam

28.12.2018 - 18:38

Jonida Maliqi ka zbuluar se askush nuk e dinte saktë moshën dhe mbiemrin e saj.

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja zgjodhi të tregojë pasaportën ku dukej identiteti i vërtetë.


Aty vihej re se mbiemri i këngëtares është Maliqaj.

Përvec kësaj, Jonida nuk pati komplekse të tregojë vitin e lindjes që tregonte se është 35-vjecare.

Pavarësisht moshës, këngëtarja ka forma shumë të mira trupore.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur