MENU
klinika
Çifti simpatik

Pas shtatëzënisë, Almeda e Tolga kanë tjetër lajm

Sytë nga Turqia!

Stambolli me aeroportin më të madh në botë

Këtë të hënë, Stambolli do të kthehet në qendrën botërore të fluturimeve, pasi do të...

Miss Franca

Zbulohet e dashura e Mbappe

Kylian Mbappe është vetëm 19-vjeç, por jeta e tij ka pësuar një rritje të jashtëzakonshme...

Flet Daniel Radcliffe

“Fëmijët s’e besojnë që jam Harry Potter”

Daniel Radcliffe, 29 vjeç, protagonisti i një prej sagave më të shikuara dhe të suksesshme...

S’e fsheh më

Aktori zbulon lidhjen dhe emrin e vajzës

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, ishte një nga të ftuarit në emisionin e Luanës. Ai...

Çfarë ka bërë këtë herë?

Presidentja kroate rrëmben sërish vëmendjen

Pasi Kroacia arriti finalen e Botërorit të Rusisë në verën e këtij viti, Presidentja e...

Shndërrimi total

E njihni? Shqiptare me famë botërore…

Përgatitjet për festën e Halloween kanë filluar dhe shumë personazhe të njohura kanë përzgjedhur tashmë...

Flet Sali Lushaj

Kush ishte vajza në hotel me Stresin?

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi i arrestimit të reperit të njohur Stresi, emri...

E quajti mashtrues

Iraniani “nxjerr zbuluar” Fjolla Morinën

Ish i dashuri i këngëtares shqiptare Morena Tarakut, iraniani Sasha Sobhanit, po bën “lëmsh” këngëtaret...

Nora dhe Tuna

“Konflikti i kunatave”, flet për herë të parë Patrisi

Lajme të shumta janë bërë në mediat rozë për marrëdhënien e kunatave Nora dhe Tuna,...

Rita, Dua, Bebe dhe...

Një tjetër shqiptare në tregun ndërkombëtar të muzikës!

Pavarësisht sa skeptikë mund të kenë qenë dëgjuesit në fillimet e karrierës së Rita Orës,...

Panik në ceremoni

Fiton kurorën dhe humbet ndjenjat

Clara Sosas, nga Paraguaji triumfoi një ditë më parë në eventin e bukurisë Miss Grand...