MENU
klinika

Detajet

Habit fansja! I lë pasurinë këngëtares shqiptare

27.12.2018 - 19:31

Ndonjëherë fansat e tejkalojnë me adhurimin e tyre ndaj këngëtares së preferuar.

Njëra prej tyre është pikërisht edhe fansja e Anxhela Peristerit, e cila i ka bërë një ofertë të majme.

E ftuar në “Soiree”, Anxhela tregoi historinë e veçantë.

“Ka qenë një histori e gjatë. Një grua që donte të më linte një pasuri dhe nuk e pranova. Mendoj që asnjeri nuk të jep diçka kaq të madhe pa e njohur dhe pa pasur diçka. Gjithçka ka një prapaskenë. Dhuratat nuk duhen pranuar nëse nuk vijnë nga njerëz të afërt”,- përfundoi Peristeri.