MENU
klinika

Zhvendoset në Florida

Erjona “harron” futbollin dhe Italinë

12.12.2018 - 22:11

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare që përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, duke se po jeton një jetë të dytë pas ndarjes.

Ajo është bërë mjaft aktive në televizionet italiane, por ishte edhe pjesë e TVSH gjatë Botërorit të fundit.

Por ditët e fundit, Erjona duket se e ka lënë pas dore televizionin, duke u zhvendosur në Florida të SHBA-së duke kaluar disa ditë pushimi.

Shkodrania ka shpërndarë edhe disa foto në profilin e saj të “Instagram”-it, ku duket me të vërtetë e mrekullueshme teksa ka ekspozuar linjat.