MENU
klinika
Gjithë familja me maska

Halloween, cili futbollist ka maskën e IT?

“Sytë e mi u hapën!”

Kanye West i “kthen shpinën” Donald Trump!

Kanye West ka ndryshuar totalisht qëndrim ndaj Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald...

S’mjafton dëshmia

Stallone i shpëton akuzave për përdhunim

As ndaj Sylvester Stallone nuk munguan kohët e fundit akuzat për përdhunim. Një grua e...

Në Zambia

Zbulohet smeraldi 2 mln paund, 5,655 karatë

Një smerald i rrallë me vlerë rreth 2 milionë paund është zbuluar së fundmi nga...

Gruaja e vuri në provë

Dhimbjet e lindjes, burri dorëzohet për pak sekonda

Kanë mjaftuar vetëm pak sekonda me dhimbje të forta të ngjashme me ato të lindjes...

Shkak, ditëlindja!

Kërcënohet me vdekje Fedez

Para pak ditësh, në mediat sociale bëri bujë të madhe festa e ditëlindjes së reperit...

Portugezi nuk ndalet

Ronaldo rrëzon nga “froni” Selena Gomez

Pas gati dy vitesh që këngëtarja dhe aktorja shumë e dashur Selena Gomez, ka qëndruar...

Projekti 40 mld dollarë

Qyteti i “zgjuar” që u kthye në “fantazmë”!

Projekti kushtoi 40 miliardë dollarë, por në fakt deri tani duket se është një dështim...

Listën e kryeson Adele

Sa është pasuria e Rita Orës?

Revista “Heat” ka bërë një listë me personat më të pasur në Britani nën moshën...

Në Kolumbi

Një ekspozitë e pazakontë me vizitorë të pazakontë!

Një ekspozitë në Medellin të Kolumbisë ka tërhequr një vëmendje të madhe jo vetëm në...

Ayako

Princesha heq dorë nga luksi, martohet me “punëtorin”

Edhe pse rregulli e detyron të heqë dorë nga pozicioni i saj dhe nga jeta...

Ngjarja në New Orleans

Vritet reperi i njohur në SHBA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në New Orleans të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...