MENU
klinika
“Ikona e modës”

Victoria zbulon arsyen pse s’u bashkua me “Spice Girls”

Stan Lee

Ndërron jetë krijuesi legjendar i “Spiderman”

Një ditë e hidhur për të gjithë adhuruesit e filmave me superheronj Fantastic Four, Thor,...

Gabimi i kompanisë

30 mijë euro shtesë për punonjësit!

Drejtuesit e një uzine të shkrirjes së çelikut në Belgjikë vendosën të japin për punonjësit...

Ndodhi në Britani

Djalit i vendosën emrin Hitler, 10 vjet burg prindërve!

Po jetonin momentet më të bukura të jetës së tyre pasi u bënë prindër të...

A do e mbajë fjalën?

Lind fëmijën e 21-të: Nuk bëj më!

Një vit më parë, solli në jetë fëmijën e saj të 20-të dhe e tha...

Valbona Çoba

Zjarri në Kaliforni i djeg shtëpinë edhe ish-misit shqiptar

Prej ditësh, Kalifornia është përfshirë nga zjarre të mëdha, të cilët përveç dëmeve kolosale, u...

“Diçka e bukur po vjen”

Surprizë pas surprize, Miriami nuk ndalet…

Vetëm 3 ditë më parë, këngëtarja Miriam Cana publikoi projektin e saj të fundit muzikor...

Rezart Veleshnja

Aktori: Truproja i Berishës më kërcënoi me jetë

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja ka zbuluar, i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, se është...

"Ju jeni zonja Macron?"

100-vjeçarja ngatërron Merkel: Jeni gruaja e Macron?!

Festime të mëdha janë mbajtur në Paris për 100 vjetorin e paqes pas përfundimit të...

I fundit renditet...

Islanda, vendi më i sigurt për pushime

Islanda është vendi më i sigurt për të shkuar me pushime. Ndërsa vendet më të...

Pas disa hiteve

Era Istrefi do rikthehet të këndojë shqip!

Era Istrefi e fitoi famën jo vetëm në Shqipëri, por në mbarë botën, me hitin...

“NRJ Music Awards”

Shqiptaret, “magjike” në Kanë

Nga njëri event i rëndësishëm muzikor në një tjetër, këngëtaret shqiptare me famë botërore Dua...