MENU
klinika
Kate Upton bëhet nënë

“Vodhe zemrën time sapo të takova!”

Në pritje të albumit

Rita flet për meshkujt: S’kam kohë, shkoj me vrap në shtëpi

Pas pak ditësh Rita Ora ka njoftuar se do të nxjerrë albumin e saj të...

Këshilla nga modelja

Emina Cunmulaj, “një mama me kohë të plotë”

Modelja Emina Cunmulaj tashmë është bërë nënë e dy vajzave dhe si çdo nënë ka...

“Djalë për shtëpi”

Xhaka, futbollist dhe kuzhinier i shkëlqyer

Granit Xhaka, jo vetëm te kombëtarja e Zvicrës, por edhe te Arsenali është kthyer në...

I kërkoi një puthje

Ai është Princi… refuzon dhe Emma Thompson

Edhe pse ajo mund të jetë aktorja e preferuar për shumë persona, kur bëhet fjalë...

Kënga më e re

Miriam Cani publikon “Në Parajsë”

Pritja ka marrë fund dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka...

Rrëfehet Lady Gaga

“E varur nga puna, nuk thosha kurrë ‘jo!’”

Lady Gaga ka marrë së fundmi një tjetër çmim për pjesëmarrjen në filmin “A Star...

Aborti 20 vjet më parë

Michelle Obama rrëfen eksperiencat e hidhura

Michelle Obama ka rrëfyer se ajo është ndjerë “e humbur dhe vetëm” pas një aborti...

Edhe Kim Kardashian

Kalifornia në flakë, këngëtarja shqiptare braktis shtëpinë

Zona e Calabasas në Kaliforni është përfshirë nga flakët e mëdha, të cilat rrezikojnë edhe...

Ishte “zhdukur”!

Mariza rrëfen eksperiencën e jashtëzakonshme

Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Mariza Ikonomi kishte munguar jo vetëm në ekranet e televizioneve shqiptare,...

“Victoria’s Secret”

Rita “lë në hije edhe engjëjt”!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, edhe pse ka qenë e rrethuar nga modelet më...

“Po plaket!”

Monica ka ditëlindjen, Cana befason me mesazhin

Që prej tërheqjes nga futbolli aktiv, kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana...