MENU
klinika

"7 Rings"

Shqiptarja që frymëzoi Ariana Granden

19.01.2019 - 13:35

“7 Rings” është videoklipi i publikuar vetëm një ditë më parë nga këngëtarja më famë botërore, Ariana Grande, e cila shfaqet me 7 mikeshat e saj të ngushta, mes tyre edhe artistja shqiptare Njomza.

Ka qenë Njomza ajo që e frymëzoi Arianan për këtë këngë, ditën kur ato si mikesha ndodheshin në dyqanin e famshëm të bizhuterive Tiffany’s dhe Ariana u bleu unaza.

Këtë e ka treguar vetë Ariana në një postim në Tëitter ku shkruan: “Ishte një ditë e lodhshme në Neë York. Pimë shumë shampanjë. Bleva unaza për të gjitha. Ishte shumë çmenduri dhe qesharake. Rrugës për në studio Njomza më tha ‘Kjo duhet bërë këngë’. Kështu që e shkruajtëm atë pasdite”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN