MENU
klinika

Sfida e internetit

Modelja më e paguar, dikur tallej nga të gjithë

18.01.2019 - 21:41

Edhe pse vitin e kaluar Kendall Jenner e mbylli në krye të listës së modeleve më të paguara në botë, jo gjithçka ka qenë e përkryer në jetën e saj.

Sfida e fundit në internet ka zbuluar problemet e Kendall gjatë adoleshëncës. Këtë e ka treguar së fundmi, teksa i është përgjigjur sfidës virale tashmë në Instagram, “10 Years Challenge”.

Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar në ditët e sotme dhe e ka krahasuar atë me një nga imazhet që ka realizuar në kohën kur ishte adoleshente. Jenner ka shkruar në mbishkrimin e fotografinë se kur ishte 13 vjeçe largohej nga shkolla duke qarë, ngaqë fëmijët e tjerë e ngacmonin për lëkurën e saj të ashpër.

Por gjithçka ishte vetëm një pjesë e jetës së saj dhe tashmë Kendall është një prej modeleve më të kërkuara në botë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fitoi 22.5 mln dollarë në vit

“Forbes” zbulon modelet më të paguara