MENU
klinika

Sasha Sobhani

Miliarderi iranian s’e harron lehtë këngëtaren shqiptare

30.11.2018 - 18:23

Miliarderi nga Irani, Sasha Sobhani është bërë pjesë e showbizit shqiptar pas lidhjes që ai pati me këngëtaren shqiptare Morena Taraku.

Lidhja e këngëtares shqiptare Morena Taraku me iranianin Sasha Sobhani u përfol shumë gjatë në media. Ky i fundit u bë një personazh i njohur për showbizin shqiptar, falë kësaj lidhjeje dhe filloi të vinte shumë shpesh si në Kosovë dhe në Shqipëri, pasi i pëlqente jeta e natës këtu.

Edhe pse lidhja e tyre nuk zgjati shumë, duket se Morena Taraku nuk mund të harrohet lehtë nga Sasha.

Ai ka publikuar një video në “Instastoryn” e tij, teksa dëgjohet në sfond kënga e ish-të dashurës së tij me titull “Amore”. Një dedikim në mes të natës!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN