MENU
klinika

“Ja ke bo vetes”

Flori Mumajesi dhe Bruno ja bëjnë “bam”

28.11.2018 - 19:40

Flori Mumajesi dhe Bruno kanë surprizuar fansat e tyre duke publikuar sot versionin audio të këngës së tyre më të re, “Ja ke bo vetes”.

Ka qenë Bruno ai që e ka bërë publike në “Instagram”, ku ndër të tjera kishte shkruar që kënga ishte planifikuar të publikohej me videoklip, por duke qenë se kënga ka bërë xhiron e rrjeteve sociale kanë vendosur që ta publikojnë vetëm audio, duke mos i lënë më në pritje fansat e tyre.

Flori dhe Bruno, gjithmonë sjellin projekte që priten shumë mirë nga publiku, pa dyshim të njëjtën rrjedhë pritet të ketë dhe ky.

Tani na mbetet të presim dhe videoklipin, përderisa Bruno ka shkruar që ka qenë në plan.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN