MENU
klinika

Tashmë të martuar

Dhurata e veçantë e Bieber për ditëlindjen e Hailey

25.11.2018 - 10:35

Pak ditë më parë u zyrtarizuan zërat se Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i dhanë fund beqarisë.

Ndërsa e shtuna ishte sërish e veçantë për modelen, e cila festoi 22-vjetorin e saj të lindjes. Në ditën e veçantë të saj, ajo mori një dhuratë të çmuar nga bashkëshorti Justin Bieber. Një varse me diamante me emrin ‘Bieber’.

Hailey Baldwin justin bieber

Modelja tregoi suprizën në një postim në “InstaStory”, ku ndau edhe disa momente nga ditëlindja me Justin.

Martohet Justin Bieber?!

Hailey dhe këngëtari u martuan në shator dhe ajo ndryshoi emrin e saj ligjor në “Hailey Rhode Bieber”. Gjithashtu modelja e ndryshoi mbiemrin edhe në rrjetet sociale nga Baldwin në Bieber.

Ja cili është “çmimi” që ai duhet të paguajë

Dhunoi me grushta dhe shqelma ish-partneren, reperi ndëshkohet nga qeveria!

"Jam e gatshme të rrezikoj"

Dua Lipa del në mbrojtje të Gazës

“Gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë”

Mozzik konfirmon lidhjen me vajzën e politikanit shqiptar