MENU
klinika

Krizë paniku

Bieber lutet për Selenën, këngëtarja përfundon në psikiatri

11.10.2018 - 20:52

Pas një krize të fortë paniku një ditë më parë, këngëtarja e famshme, Selena Gomez u shtruar me urgjencë në një institucion psikiatrik.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se këngëtarja është nën mbikëqyrjen e rreptë të mjekëve, ku po merr të gjitha trajnimet e nevojshme.

Ndërsa të gjitha fansat janë lutur për shëndetin e këngëtares, duket se një gjë të tillë e ka bërë dhe ish i dashuri i saj, Justin Bieber.

kolana e librave


Mbrëmjen e djeshme ai është parë tek hynte në kishë, shumë pak kohë pasi lajmi i Selena-s qarkulloi nëpër media. Ai dukej shumë i trishtuar, dhe të gjithë i ka lënë të mendojnë se është i shqetësuar për Selenën.

Video e frikshme/ “Shpresoj të mos vdes”

Reperi kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

Katër vite pas prishjes së shoqërisë

Albana i shkruan mesazhin më të bukur Eneda Tarifës

“Dashuri me shikim të parë, ajo kishte turp”

Artisti tregon si u njoh me vajzën e Stefi Priftit