MENU
klinika

Krah modeles

Bieber në pushime luksoze, vilë 13 mijë euro nata

22.09.2018 - 18:20

Edhe pse raportimet e ditëve të fundit se ata u martuan zyrtarisht ende nuk janë konfirmuar, Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin janë zhvendosur në Itali ku po kalojnë pushime luksoze.

Mediat shkruajnë se Justin ka marrë një vilë me qira, ku paguan 13 mijë euro në natë në Ravello të shtetit matan Adriatikut.

Këngëtari kanadez është fotografuar në momente romantike me të dashurën e tij modele.

Hailey Baldwin dukej e magjishme teksa ekspozonte linjat e saj të mrekullueshme në një jasht superluksoz pranë brigjeve të Amalfit ditën e premte.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!


Ja cili është “çmimi” që ai duhet të paguajë

Dhunoi me grushta dhe shqelma ish-partneren, reperi ndëshkohet nga qeveria!

"Jam e gatshme të rrezikoj"

Dua Lipa del në mbrojtje të Gazës

“Gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë”

Mozzik konfirmon lidhjen me vajzën e politikanit shqiptar