MENU
klinika

Dështim

“Arratiset” nga dritarja, por bie “mbi” policat

22.12.2018 - 18:53

Tentativa për t’i ikur policisë ka rezultuar një dështim total për një të ri në Angli, i cili ishte vënë në ndjekje për shitje të lëndëve narkotike.

Policët kishin lokalizuar banesën ku ndodheshin dy shitës droge në Southampton dhe mësynë menjëherë, por njëri prej tyre mendoi se do të arratisej nga dritarja, por poshtë ndërtesës kishte ende efektivë që e arrestuan atë menjëherë.

E gjithë skena është filmuar dhe video ka bërë xhiron e internetit në pak kohë.