MENU
klinika
‘U martova dy herë…’

Përlotet gazetarja, rrëfen historinë prekëse

Me të drejtë!

Kiara bëhet xheloze për modelen në klipin e Luizit

Luiz Ejlli disa ditë më parë solli një projekt të ri muzikor të titulluar “Amanet”....

Kush është ish-missi që u bë pjesë e ‘reality show’-t

Një shqiptare në “Big Brother Italia”!

E lindur në vitin 1998 nga prindër shqiptarë, Heidi Baci ka jetuar gjithmonë në Pescara...

Disa sugjerime

Ç’të shohësh në Netflix këtë fundjavë?

Meqë fundjava është para dhe në rast se nuk ke ç’të bësh në shtëpi, hap...

Ju duhet në garderobë!

Palltot gri janë IN këtë sezon: Ja 6 super modele

A nuk janë palltot gri dhe elegante një garanci për stilin dhe kursimin në prag...

Fero s’ndal deklaratat për fe-në

“I lashë të gjitha për Allahun dhe për të do vdes”

Reperi Fero, është personazhi më i përfolur së fundmi pas deklaratave lidhur me fenë islame....

"Do më duhet të…"

Kush po i keqpërdor emrin? Paralajmëron Kiara Tito

Pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të “Big Brother VIP”, Kiara Tito është kthyer në...

Postimi që shtoi dyshimet

Ori dhe Isli do të rikthehen bashkë në ekran?

Ori dhe Isli “u ndanë” pasi moderuan për disa sezone programin “Wake up” në Top...

“Je thesar në jetën tonë”

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, urimi i Beatrix

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare Albërije Hadërgjonaj, pasi...

"Jam i lumtur që i kam pasur!"

Gjergj Leka flet për raportin me ish-bashkëshortet

Këngëtari i njohur Gjergj Leka ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Shije...

Kourtney ofendon Kimin

Debatet mes motrave Kardashian nuk kanë të mbaruar!

Debatet mes motrave Kardashian nuk kanë fund, pasi së fundmi gjatë emisionit “Kardashian” të Hulu...