MENU
klinika

Çfarë ka ndodhur mes vajzave?

Zhaklin Lekatari ironizon hapur Efi Dhedhes

12.02.2024 - 12:41

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP 2” Zhaklin Lekatari së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i bjer me top”, ku ndër të tjera ka komentuar disa nga banorët e sezonit të dytë të “BBVIP”.

E teksa moderatori Ronaldo Sharka mbante në dorë një foto të Efi Dhedhes e pyeti atë se çfarë mendon për banoren.

Pa nguruar, Zhaku u shpreh se nuk e njeh fare, por tha se i ngjan me këngëtaren Dhurata Dora dhe Elvana Gjatën, që mesa duke e ka “thumbuar” Efin duke treguar kështu se ajo ka bërë ndërhyrje plastike.

“Nuk e njoh fare, nuk e di se kush është. Nuk e di se kush është, se mbaj mend. Nuk e di fare se kush është, më ngjan me Dhuarata Dorën dhe Elvana Gjatën, por nuk e di kush është.”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Tani e pamë se çfarë do të thotë të dhunosh”

Sërish përplasje mes Zhaklinës dhe Efit në “BBVIP”