MENU
klinika
Kur do të shfaqen seritë e reja

“La Casa De Papel” rikthehet!

1 dekadë dashuri

Aurela me fjalët më të bukura për Skerdin!

Aurela Gaçe dhe partneri i saj Skerdi sot festojnë plot një dekadë martesë. Në një...

‘Do keqkuptohen si dedikim’

Olsi ka dy fjalë për këngët ‘kushtuar’ Eglit

Egli Tako dhe Olsi Bylyku janë ish-çifti më i komentuar për momentin, e kjo për...

Një seri fotosh të adhurueshme

Rihanna dhe Asap Rocky zbulojnë portretin e ëmbël të Riot Rose

Rihanna dhe A$AP Rocky po prezantojnë në botë djalin e tyre të porsalindur. Këngëtarja e...

Ku do e shohim aktorin?

Visjan Ukcenaj ‘braktis’ ‘TV KLAN’

Aktorin e humorit Visjan Ukcenaj nuk do e shohim më në ekranin e televizionit ‘TV...

‘Top-i’ nuk e harroi!

Efi, imazhi më i ri i kësaj kompanie

Efi Dhedhes do të jetë imazh i ri i‘Lori Caffe’. U deshën 5 muaj pritje...

Një tjetër goditje

‘Youtube’ bllokon financat e aktorit Russell Brand

‘Youtube’ ka bllokuar përfitimet monetare në këtë kanal të aktorit dhe komedianit Russell Brand. Shkak...

Një nga çiftet më të ëmbël të estradës

Do të kemi dasmë brenda këtij viti? Jua thotë vetë Einxhel

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padyshim një nga çiftet më të ëmbël të estradës....

Emri i veçantë në kujtim të vëllait

Barbana sjell në jetë fëmijën e parë

Këngëtarja Barbana Dini ka përjetuar sot emocionet e para të mëmësisë pasi ka sjellë në...

Dokumentat e divorcit janë firmosur!

Ariana Grande dhe Dalton Gomez zyrtarisht të ndarë

Këngëtarja e njohur Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj Dalton Gomez së fundmi kanë finalizuar...

Emrat që janë konfirmuar deri më tani!

Regjizorja shqiptare, konkurrentja e radhës në “DWTS”

Teksa pritet të fillojë së shpejti, konkursi i njohur i kërcimit “Dancing with the Stars”,...

Emocionuese!

Angelina Jolie shkruan në shqip, përmend Kosovën!

Ylli i kinematografisë Hollywood-iane, Angelina Jolie, ka njoftuar se libri “Njihni të drejtat tuaja dhe...