MENU
klinika

Hapja e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’

Dua dhe Rita do të ndajnë të njëjtën skenë

09.02.2024 - 12:41

Ceremonia hapëse e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’ do të jetë shumë herë më spektakolare sesa ju e keni imagjinuar.

Kjo ceremoni do të zvillohet në Kosovë, ku në këto lojëra do të jenë të përfshira sport, art, kulturë por gjithashtu po punohet për diçka shumë më të bukur që lidhet me performancën e hapjes së ceremonisë.

Në këtë performancë do të jenë dy yjet botërore të muzikës, Dua Lipa dhe Rita Ora të cilat mund të performojnë.

Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi për media i Komitetit Olimpik të Kosovës në Konferenca ndërkombëtare ‘Kufijtë e Lirisë së Fjalës’.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kopshtet e ëndrrave”

10 parqet më të bukura në botë

Nga prezantuesja te tre të nominuarat në të njëjtën kategori

“MTV Awards” ‘pushtohet nga artistet shqiptare

Ndezi Tiranën për 110-vjetorin e Pavarësisë

“Daily Mail”, jehonë koncertit të Dua Lipës