MENU
klinika
FOTO

“Look-u” i ri i Selena Gomez mund t’ju fiksojë edhe ju!

“Ishte studentja ime”

Timo Flloko rrëfen si është njohur me Verën

Aktori i njohur Timo Flloko ka rrëfyer se si është njohur me bashkëshorten e tij,...

“Tentova të kryej vetëvrasje”

I përlotur konkurenti i “BBV” rrëfen dhunën fizike nga babai

Gjatë primet të mbrëmjes së djeshme konkurenti i “Big Brother Vip Kosova”, Azem Gagica është...

“Na përfaqëson denjësisht në mbarë botën”

Rita Ora nderohet me “Çelësin e Qytetit” në Prishtinë

Këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora i është dhuruar “Çelësi i Qytetit” nga kryetari...

“Noizy është djali im”

Raimonda Bulku po xhiron një film me reperin

Aktorja Rajmonda Bulku ka treguar për projektet e fundit në të cilat ajo po angazhohet,...

Sipas “The Crown”

Si reagoi Charles kur mësoi vdekjen e Dianës?

Vdekja e Princeshë Dianës tronditi një botë të tërë asokohe. Por a ke keni pyetur...

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma!

Një dasmë të vogël me pak të ftuar? Reagon partneri i Dafinës

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma! Këngëtarja Dafina Zeqiri e njoftoi vetë lajmin...

Provokon sërish!

Kanye West, ‘sulm’ ndaj hebrenjve në këngën e tij të re

Kanye West shkaktoi edhe një herë reagime dhe arsyeja nuk është tjetër veçse qëndrimet e...

"Punoja ditë natë që ti bëja 1000 euro, kam pastruar…"

Blero rrëfen sakrificat për të realizuar këngën e tij të parë

Këngëtari i njohur Blero Muharremi gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”, ka...

“I nderuar të vizitoj atdheun e gruas”

Taika Waititi në Prishtinë: Ndihem si në shtëpi!

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka sjellë për herë të parë në Kosovë,...

“Unë mbaj anën e Ledrit”

A janë bashkë këngëtari dhe Sara Hoxha, flet Ermal Fejzullahu

Këngëtari i njohur, Ermal Fejuzullahu ka komentuar aludimet për ndarjen e çiftit të njohur të...

U sulmua nga Qeveria izraelite

Gigi Hadid reagon sërish për vendin e saj

Modelja Gigi Hadid, e cila është me prejardhje nga Palestina ka shprehur mbështetjen për vendin...