MENU
klinika

Debatet e ashpra në "Big Brother VIP"

Egla e quajti Gracianon qenie monstruoze, reagon Argjira

10.02.2024 - 11:29

Partnerja e Gracianos, Argjira ka reaguar lidhur me debatin që ndodhi mbrëmjen e sotme mes balerinit dhe Eglës, ku kjo e fundit e ofendoi me etiketime të pahijshme.

“Je i bardhë komplet me sy të zgurdulluar! Një qenie monstruoze!”, iu drejtua Egla ndër të tjera.

Në një postim në Instagram,  krahas videos së debatit të dyshes, Argjira ka shkruar: “A është normale kjo? Pa fjalë!!!!”

Graciano dukej i prekur nga komenti i rëndë i Eglës, ndërsa vlen të theksojmë se dy banorët kanë patur përplasje të shpeshta me njëri-tjetrin brenda shtëpisë. Zanafilla kanë qenë ‘të mbathurat’ nga meshkujt dhe trafiku në tualet, që aktorja duket se i paska shumë problem.

Egla Cano e quajti Gracianon qenie monstruoze, Argjira reagon e shokuar

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


  “Episode të reja me personazhe të rinj”

Elvis Pupa rikthehet me një projekt të ri