MENU
klinika
Tjetër ndarje!

Pas 3 vitesh, çifti i njohur i jep fund lidhjes

Shqetësimi i familjes mbretërore

“S’duam që një fëmijë tjetër të bëjë ‘gabimin’ e Harry-t”

Familja mbretërore po bën gjithçka që mundet për të shmangur një tjetër sulmi të mëtejshëm...

Këngëtare dhe moderatore!

Njihuni me konkurrenten e “Dancing with the Stars 2”

Kur kanë mbetur edhe pak muaj nga startimi i “Dancing with the Stars 2”, detaje...

“Në shtëpinë tonë është folur gjithmonë shqip”

Rita Ora rrëfen periudhën kur emigroi drejt Anglisë

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ka dhënë së fundmi disa intervista ku...

"Jeta ime ka ndryshuar…"

‘Sakrifikoi’ karrierën për familjen, modelja flet për herë të parë

Modelja e njohur Angela Martini është një ndër femrat më tërheqëse të showbizit shqiptar. Vetëm...

"Kishte 1000 siklete!"

Aktrimi krah Luiz Ejllit, rrëfehet Olta Gixhari

Aktorja dhe ish-banorja e Big Brother Vip 2, Olta Gixhari ka treguar detaje në lidhje...

Ja ku ndodhet ajo

Vajza e Donald Trump zgjedh Shqipërinë për pushime

Riviera e bukur shqiptare i ka rënë në sy edhe vajzës së ish-presidentit të SHBA...

“Duket një grua e këndshme dhe e butë por…”

Eksperti mbretëror zbulon anën e ‘errët’ të Kate Middleton

Dukesha Kate Middleton mund të shfaqet gjithmonë e qeshur dhe e dashur në daljet e...

Krijoi kukullën “Barbie”

Ruth Handler, gruaja që u frymëzua nga vajza e saj

Në film, Barbie, e luajtur nga Margot Robbie, udhëton nga Barbieland në botën reale (aka,...

Flet Nevina Shtylla: Këtë vit…

Mori propozimin për martesë, plane për dasmë këtë verë?

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla, ka qenë gjithmonë hermetike për jetën e saj private, por...

"Nuk ishim për njëri-tjetrin…"

Kristi Aliaj i vë ‘kapakun’ lidhjes me Keisin

Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u njohën dhe krijuan një romancë brenda “BBV”, e cila...

“Ka pësuar dhunë psikologjike dhe fizike nga Fero”

Avokati i Arbenitës zbulon detaje rreth çështjes së dyshes

Reperi i njohur Fero dhe partnerja e tij Arbenita Ismajli kohët e fundit janë shndërruar...