MENU
klinika

Këngëtarja poston foton me vajzën dhe…

Xhensila Myrtezaj konfirmon ndarjen nga Besi?

14.02.2024 - 14:23

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj prej disa javësh është në qëndër të vëmendjes së medias rozë, për shkak të zërave se i ka dhënë fund martesës me aktorin e njohur Bes Kallaku.

Por duket se artistja, i ka shtuar më shumë këto dyshime me postimin e fundit në Instastory. Ajo ka publikuar dy foto me djalin dhe vajzën e saj.

Por ajo që bie në sy është mungesa e aktorit, due shtuar akoma më shumë dyshimet se çifti i ka dhënë fund martesës së tyre disa-vjeçare, pasi sot është edhe dita e të dashuruarve, ku shumë VIP-a e kanë nisur ditën me partnerin e tyre.

Kujtojmë që çifti i ka fshirë fotot që kishin së bashku dhe nuk ndiqen më në rrjetet sociale, megjithëse nuk dihte akoma se çfarë mund të ketë ndodhë mes tyre.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


U ndërpre energjia elektrike për disa minuta

Gjendet “fajtori” që la në terr koncertin e Noizy-t


I keni dëgjuar këto për Parisin?

Ana e errët e ‘kryeqytetit të dashurisë’

Personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”

“Mama bën për ty gjithçka, jo me fjalë por me vepra”

Xhensila Myrtezaj thumbon Bes Kallakun në urimin që i bën Ajkës