MENU
klinika
Ja cilat janë

5 vendet europiane që nuk kanë aeroport

E dinit?

Lidhja mes gishtit të vogël dhe zemrës: Legjenda e fijes së kuqe

Për japonezët, që dinë dhe intuitojnë shumë, marrëdhëniet njerëzore janë të paracaktuara nga një fije...

“Kam një javë që ju gjej bashkë”

Modelja “fut” në sherr Ilnisën me Meritonin: Ngele me të!

Ilnisa dhe Meritoni janë përfshirë në një debat së fundmi në shtëpinë e Big Brother...

Frymëzohuni!

10+ mënyra yll si t’i vishni pulovrat oversize gjatë pranverës

Në fazën e kapërcimit të stinëve, ku ndonjëherë ulja e temperaturave mbasdite edhe pse jemi...

Koha për ca ndryshime në shtëpi!

5 trendet e arredimit që do i shihni kudo gjatë këtij viti

Tendencat e dizajnit të brendshëm sjellin të gjitha pritshmëritë tuaja për 2024-ën, më mirë të...

Arsyet e çuditshme

Disa nga vendet e ndaluara për gratë dhe për burrat!

Shumë vende në botë nuk mund të vizitohen nga gratë ose burrat. Kriteri gjinor është...

Momenti i preferuar i të gjitha vajzave

7 sekrete për të bërë gati valixhen kur udhëton

Udhëtimi është shpesh herë mjaft stresues, kështu që tendenca për të hedhur veshje, produkte bukurie...

Veshjet dhe aksesorët që ju duhen gardërobës

Roza, ngjyra që do të dominojë sezonin pranverë- verë 2024

Mendonit se “roza Barbie” do të zhdukej menjëherë sapo të pushonte zhurma e filmit të...

Pas konflikteve me menaxherin

Bardhi rikthehet në “Instagram” me dedikimin e ëmbël për Sarën

Pas “sherrit” të bujshëm me menaxherin e tij Jetmir Agajn, artisti nga Kumanova Bardhi Idrizi...

Bukuria e vetmisë dhe vetë vlerësimi

6 gjëra që njerëzit mësojnë kur janë ‘single’

Të jesh single, pra pa partner nuk është edhe aq keq sa duket. Ekspertët sqarojnë...

Do të jenë të preferuar e stinës

6 ngjyra pranverore që duhet t’i kesh në radar

Pranvera ripërtërin gjithçka, sidomos trendet dhe garderobën. Në sezonin e ri do të shihni kudo...

Nga Zvicra te Danimarka

Vendet evropiane ku njerëzit kalojnë më pak kohë në punë

Eksperimentet e shkurtuara të javës së punës kanë gjetur vrull në të gjithë botën, ku...