MENU
klinika
Olsi Bylyku habit me deklaratën!

Aktori i humorit flet për planet e martesës

Përgjigjet Kiara

Ç’ndodh nëse familja dhe shoqëria e saj nuk e pranojnë Luizin?

Edhe pse Kiara më në fund “e la të rrjedhë”, Luizi ka ende pasiguri dhe...

“E kam gjetur njeriun e jetës”

Anxhela Peristeri është martuar në fshehtësi?

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka zbuluar se është në një marrëdhënie dashurie dhe e ka gjetur...

Pak larg modelit klasik...

Pse fustani i nusërisë së Kiara Titos çmendi rrjetin?!

“Dua fustanin e Kiarës” është e sigurt që do kthehet në refren për të githa...

Jeni mërzitur nga miqtë?!

5 destinacionet ideale për një udhëtim vetëm

Tani që më në fund mund të udhëtojmë lirisht nëpër botë, nisja e një udhëtimi...

Ca këshilla të vlefshme

Si të rinovoni garderobën tuaj pa blerë asgjë të re

Nëse edhe juve ju ndodh që të rrini para gardërobës plot dhe përsëri të thoni:...

Nën moderimin e Luana Vjollcës

Tv Klan sjell programin e famshëm “Love Island”

Një nga programet më të ndjekur në Britaninë e Madhe, një formulë me sukses ndërkombëtar...

Jeni një prej tyre?

Shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para në shkurt

Për disa shenja muaji i ardhshëm do të jetë shumë i këndshëm dhe i qetë. Kështu,...

Eksperienca në “BBVK”

E ka përmendur vazhdimisht, Kejsi i përgjigjet Stresit!

Gjatë gjithë eksperiencës së tij në “Big Brother Vip Kosova” Arkimed Lusha e ka përmendur...

Ja arsyeja

Ashton Kutcher nuk e priti mirë librin e ish-bashkëshortes

Ashton Kutcher ka pranuar se ishte “i zemëruar” kur kujtimet e ish-bashkëshortes së tij Demi...

Kishte tradhti?

Fero regjistroi chat-in e Arbenitës me Neymar dhe e postoi në rrjet

Mjaftoi një video e Arbenitës duke realizuar një trend në Tik-Tok, që rrjeti të shpërthente...

Luiz Ejlli, sensacion!

Emrit të tij i fshihet ‘pluhuri i harresës’ edhe në Eurovision

Festivali i famshëm europian i muzikës, “Eurovision”, vazhdon “traditën” si çdo muaj duke publikuar në...