MENU
klinika

I jep fund thashethemeve

Argjira konfirmon rikthimin me Gracianon

21.05.2024 - 11:54

Argjira Spanca ka konfirmuar rikthimin me Graciano Taganin. Teksa ishte në një lidhje direkte me “Procesin Sportiv”, ajo pohoi se pranë saj ndodhet edhe ish-banori i ‘BBV’.

Argjira po tregonte për emisionin që do nisë së shpejti, por Manushi nuk ngurroi të përmendte Gracianon për të kuptuar se çfarë po ndodh mes tyre.


Biseda:

Ed Manushi: Për kë do votosh në Big Brother?

Katerina: Për Eglën.

Ed Manushi: Ore mu dëgjua si Gracianio. Thuaji që ka dalë Graciano.

Argjira: Dëgjo, gocat janë familjarizuar pak me Gracianon këtu në prapaskena kështu që e kanë bërë si të vetin. Kështu le të flasim vetëm për ata që janë larg për momentin.

Ed Manushi: Stop, stop! Graciano është aty me ty?

Argjira: Uaa e thashë? Po Graciano është këtu me mua.

Kujtojmë se brenda shtëpisë, Graciano pranoi se janë zënë. Edhe Argjira pranoi se ishte një çast delikat, që duhej biseduar mes saj dhe Gracianos.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN