MENU
klinika

Fustanet e shtrenjta në “BBV”

Si qëndron e vërteta e veshjeve luksoze të Françeska Muratit

21.05.2024 - 11:48

Françeska Murati ishte një ndër konkurrentet më të përfolura në “BBV”, e cila përveç debateve të shumta me banorët u bë e njohur edhe për veshjet e shtrenjta që modelja vishte në këtë reality show.Së fundmi gjatë një interviste në emisioin “Big Brother Radio”, Françeska ka treguar se të gjithë fustanet nuk ishin nga garderoba e saj, por disa prej tyre ua ka marrë shoqeve të saj biznesmene në Shqipëri.

“Nuk ka ndonjëherë njerëz që mund t’i kënaqësh gjatë gjithë kohës. Patjetër që kam marrë fustane edhe ashtu. Nuk mund të them që të gjithë fustanet ishin 100% nga garderoba ime. Kam marrë një, dy, tre, katër fustane nga shoqet e mia që kanë biznese në Shqipëri dhe mi kanë dhënë fustanet. Pse jo? Përse mos t’i suportoj shoqet e mia? Femrat në Shqipëri janë të forta”- tha Françeska.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN