MENU
klinika
"Mizogjeni i rrezikshëm"

Andrew Tate i ndalohet përdorimi i Instagram dhe Facebook

Mbetjet e trupave u përdorën për…

Zbulohet e vërteta rrëqethëse e eshtrave të ushtarëve të rënë në betejën e Vaterlosë

Një detaj tronditës është zbuluar nga një studim i kryer së fundmi. Studimi është bërë...

Ja çfarë shkruan Daily Mail!

Dua Lipa feston shqip

Dua Lipa vijon të pushojë në jug të Shqipërisë me familjen e saj, në pritje...

"Stop smoking..."

Loredana jep urdhra, por vetë nuk i zbaton!..

Loredana është një ndër artistet që po merr më së tepërmi vëmendje! Së fundmi, ajo...

Si do e presë moderatorja

Mos vallë Monika zbuloi gjininë e fëmijës së Einxhel dhe Dagz?

Megjithëse për shtatzëninë e Einxhel flitej prej kohësh në rrjet, ajo vetëm së fundmi është...

Mos i fshihni emocionet!

Jeni të trishtuar? Si të çliroheni nga negativiteti…

Së pari, mos u ndjeni keq kur ndiheni të trishtuar. Kur diçka negative ndodh në...

Keni parë kështu?

Aktori i “Twilight” do të ketë të njëjtin mbiemër me gruan!

Aktori i famshëm i sagës “Twilight”, Taylor Lautner, po i jep fund beqarisë. Gjithçka duket...

Ja çfarë shkruan këngëtarja!

Aludimet për ndarje me Adisin, Fifi i vendos pikat mbi ‘i’

Fifi dhe Adisi po shijojnë romancën e tyre. Madje, ata janë folur shpesh në media...

Pasi solli në jetë binjakët e saj

Çfarë vendimi ka marrë Genta Ismajli për karrierën muzikore?

Genta Ismajli nuk ka qenë aktive sa i takon karrierës së saj muzikore që pas...

“Është në rrezik”

Pse fansat po shqetësohen për Kourtney-i dhe Travis Barker?

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u martuan me tre ceremoni të ndryshme, njëra më e...

Rrëfehet modelja

A kanë plane për fëmijë Justin dhe Hailey?

Justin dhe Hailey Bieber janë padiskutim një ndër çiftet më të dashura për publikun. Mirëpo...

Përmend Shqipërinë!

Mark Zuckerberg fans i zjarrtë i Dua Lipës

Dua Lipa është e preferuara e të gjithëve dhe s’kanë faj që e pëlqejnë kaq...