MENU
klinika
Renditja sipas milionave

Ja 5 familjet mbretërore më të pasura në botë

Shtojini në listë...

Qytetet e bukura dhe të panjohura të Europës që duhet t’i vizitoni

Parisi, Roma, Barcelona… Qytetet e mëdha të Evropës janë destinacione të bukura dhe të preferuara...

Jeni ende në kohë!

8 Marsi, 8 ide dhuratash për njeriun më të dashur

Të jesh grua është gjëja më e bukur në botë. Askush si ajo nuk ndan...

1800 euro menuja

Njihuni me restorantin më të shtrenjtë në botë

Restoranti më i shtrenjtë në botë ndodhet në Ibiza. Sublimotion gjendet konkretisht në hotelin Hard...

Nga xhinset te këmishat me kopsa

5 gjërat bazike që gocat me stil do të veshin këtë pranverë

Këtë pranverë, formula e stilit ka elementë bazikë, nga xhinset te këmishat me kopsa, atletet...

Ja kush kryeson listën

10 aktorët më të paguar të Hollywood-it për 2023

Lista e 10 aktorëve më të paguar të Hollivudit për vitin 2023 është zbuluar dhe...

5 kombinime për t'i provuar menjëherë

Me cilat këpucë duhet t’i vishni pantallonat e gjera?

Sigurisht që tashmë nuk është më një sekret që pantallonat e gjera janë elementi kryesor...

"Cheers" me barkun e rrumbullakosur

Është shtatzënë? Armina Mevlani shton dyshimet e fansave

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ka ngritur dyshimet e të gjithë ndjekësve të saj...

Komentoi lidhjen me boksierin

Sara i përgjigjet Stresit: Duhet t’i vijë turp për atë deklaratë!

Teksa zhvilloi një intervistë ditën e sotme, Sara Gjordeni ka komentuar dhe deklaratën e një...

Trendet e sezonit

5 ngjyrat e flokëve që gocat brune duhet t’u bëjnë screenshot që tani

Tendencat e ngjyrave të flokëve ndryshojnë në varësi të sezonit, por ndryshe nga flokët e...

Po Pamela Anderson dhe David Hasselhoff?

Një fenomen televiziv, rikthehet “Baywatch”!

Seriali i famshëm i popullarizuar i plazhit të viteve 1990, “Baywatch” do të rikthehet, por...

Do t'ju emocionojnë!

15+ filma romantikë të dedikuar për dasmat dhe dashurinë

Komedi romantike, prodhime kinematografike të dedikuara për ditën më të rëndësishme në jetën e një...