MENU
klinika
Reality-show jo i zakonshëm

Zbulohet emri, ja kush do e prezantojë ‘Ferma VIP’

"Hapi zemrën" për ndarjen nga Fedez

Pse njerëzit u zhgënjyen nga intervista e Chiara Ferragni-t?

Chiara Ferragni dha mbrëmjen e kaluar një intervistë për Fabio Fazio në “Che Tempo Che...

Rezulton i dënuar me 2 vjet e 6 muaj burgim

I rrethuar nga policë, dalin pamjet e arrestimit të Liam në BBV

Arrestimi i ish-banorit të “Big Brother Vip” Liam Osmani është një nga lajmet që po...

U përplasën fizikisht

“S’i meritoje fjalët e ulëta”/ Françeska i kërkon falje Sarës

Françeska Murati dhe Sara Gjordeni janë sqaruar me njëra-tjetrën, pas përplasjes në shtëpinë e “Big...

Shumë prindër do të gjejnë veten

Ç’është “prindërimi helikopter”?

I njohur me termin “prindërim helikopter”, kur prindi është shumë i përfshirë në jetën e...

Pranvera është këtu!

Këto janë bizhuteritë që do të dominojnë pranverën

Me gjithë trendet në qarkullim të kësaj pranvere nuk duhen harruar as bizhuteritë që përdoren...

Kanë nisur një romancë në shtëpinë e “BB VIP”

“Nepërkë”, Ronaldo Sharka akuza të forta ndaj Heidit

Marrëdhënia e Romeos dhe Heidit është padiskutim një ndër temat më të diskutuara në këtë...

Rrëfen fëmijërinë e vështirë

Përlotet Roza: Kur vinte babi në shtëpi, futesha poshtë krevatit

Ditën e sotme, moderatorja e njohur, Roza Lati ka bërë një rrëfim rrënqethës për fëmijërinë...

Çanta më e lakmuar në botë

Si Hermès u bë simbol statusi

Pse çantat me shkronjën H, të stampuar, lakmohen prej vitesh? Aktualisht aksionet e saj ia...

Nga Bali te Barcelona

24 vendet më zhgënjyese për të udhëtuar kanë një të përbashkët

A të ka ndodhur ndonjëherë të shkosh në një udhëtim, të kesh pritshmëri të larta...

Ja ku ndodhen meshkujt më të gjatë!

Shqiptarët më shtatshkurtrit në Europë

Rrjeti i ekspertëve shëndetësorë në gjithë botën, NCD-RisC, ka publikuar të dhënat për gjatësinë e...

Mori një ‘mal me para’ nga dasma në Indi

Performoi pas 8 vitesh, Rihanna ‘kryqëzohet’ nga fansat

Rihanna ka vite që nuk e shohim të performojë në skenat ndërkombëtare pasi i është...