MENU
klinika
Të gjithë në të njëjtin mendim

Personazhet publikë reagojnë ndaj kërcënimeve të Olta Gixharit

Eurovision 2023

Zbulohet logoja dhe slogani i festivalit të madh

Këtë vit festivali i Eurovisionit i cili do të zhvillohet në Liverpool vjen me sloganin...

Të ftuarit, emrat më të njohur të “Hollywood”

Marc Anthony martohet për herë të katërt!

Këngëtari i njohur Marc Anthony është martuar me ish-finalisten e Miss Universe Nadia Ferreira fundjavën...

“Është njeri i mirë, prandaj kemi…”

Mos vallë Loredana po mendon rikthimin me Mozzik?

Reperja e njohur Loredana Zefi ka qenë së fundmi në ‘Live-Stream’ me një artist gjerman....

Habit motra e Tea Trifonit

“Luizi nuk e pëlqen Kiarën”

“Tea do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara do veten ose dikë tjetër!” Këto ishin fjalët...

Çfarë po ndodh me Oltën?

Aktorja i “mëshon” faktit që Luizi e ka të fituar “BBV”

Është e disata herë tashmë që Olta Gixhari në bisedë me banorët e tjerë shprehet...

"I premtoj gruas time se..."

Premtimi i Ermalit për partneren na shkriu së qeshuri!

Përpos zërit të mrekullueshëm, një detaj tjetër që e diferencon Ermal Fejzullahun nga artistët e...

Në qendër të vëmendjes!

Monika Kryemadhi ka një koment për Besin dhe Xhensilën

Mbrëmjen e sotme, Monika Kryemadhi ka qenë në radhët e të ftuarve të emisionit “Zemër...

Këngëtari zbulon planet e afërta për martesë!

Dashuria ‘lulëzon’ sërish për Bleron

Teksa disa muaj më parë ishte në qendër të vëmendjes për ndarjen e tij nga...

Çifti 'fshin' çdo gjurmë

Merr fund romanca 2-vjeçare mes Arbër Çepanit dhe Arnita Beqirajt

Ai figurë publike dhe sipërmarrës i njohur, ajo ish-miss. Të dy një ndër çiftet më...

Kiara-Luiz vs Bora-Donald-Beatrix?

Kush e mban ‘fronin’ për klikime?

Në një intervistë dhënë së fundmi, eksperti i IT-së, Said Duleviç, renditi disa histori që...

E gjeni dot?

Ylli ndërkombëtar fton Luana Vjollcën në dasmën e saj!

Luana Vjollca së shpejti do të marrë pjesë në një ceremoni martesore, krahas shumë personazheve...