MENU
klinika

“Do jenë ‘kokë më kokë’ në televotim…”

Dy konkurrentët më të fortë në “BBV”, sipas Ronaldo Sharkës

23.05.2024 - 13:12

Moderatori Ronaldo Sharka ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur për lojën e 5 finalistëve të “BBV”.

Ai tha se ky mund të jetë sezoni ku një shqiptar i Kosovës, Meriton Mjekiqi dhe një grua e fortë Egla Ceno të përballen “kokë më kokë” me njëri-tjetrin për çmimin e madh.

“Është një opsion që ’kokë më kokë’ në këtë Big Brother mund të jetë Egla me Meritonin. Mund të jetë viti që një grua e fortë shkon në dyshe dhe përballet. Një shqiptar i Kosovës përballet me një grua atë fortë. Nuk është e qartë fitorja sepse të gjithë kanë fansa.”- tha Ronaldo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kanë nisur një romancë në shtëpinë e “BB VIP”

“Nepërkë”, Ronaldo Sharka akuza të forta ndaj Heidit

“I kam të freskëta imazhet e vdekjes së babait”

E shpallën të vdekur, Ronaldo Sharka shpërthen i revoltuar

“S’kam qenë kurrë në vend të dytë”

Gazetari Ronaldo Sharka braktis “Ora News”, ç’ndodhi?


“Kam një vit që nuk flas me Flori Mumajesin"

Kriset miqësia e Fifit me këngëtarin, çfarë ndodhi?

Jori Delli mori pjesë në këngën e të dashurit

VIDEO/ Babai i modeles bën komentin epik për reperin

Çfarë i ndodhi aktores pas daljes nga “Big Brother Vip”?

“Nga burgu në burg”/ Egla Ceno habit me deklaratën